Top Gear S18E01

16. března 2012 v 10:56 | Alex |  series guide
Osmnáctá série našeho milovaného Top Gearu skončila minulou neděli a já tu mám pro vás malou rekapitulaci ze všech dílů.

V prvním dílu byl hostem člen skupiny Black Eyed Peas will.i.am a o něm jsme se dověděli, že je sice trochu nudný, ale zato mu to pěkně pálí! Opravdu chytrý a vynalézavý člověk. Nebyl sice nejrychlejší, ale všichni jsme ho rádi viděli na trati :)

V novinkách jsme viděli, kde skončila auta z indického speciálu (z nějakého nepochopitelného důvodu nemohla zůstat na starověkém pohřebišti :P), že britské testy pro autoškolu vlastně ani nejsou o řízení a že přídit, když si dáte aspirin je stejné, jako když si dáte kokain. To vedlo k zajímavé diskuzi, že řízení
je ve skutečnosti tak strašně snadné, že se kluci vsadili, že si Jeremy bude během jízdy na trati přišívat knoflík, James bude celý zapnutý ve spacáku a Richard si bude ... nooo to je jedno :DTeď se ale dostáváme k jádru pudla!
Kluci se celoudobu snažili zjistiti, jaké superauto je nejlepší, když z nějakého nepochiopitelného důvodu nechcete Ferrari 458. Nuže, James si myslel, že je to McLaren MP4-12C, Jeremy Lamborghini Aventador a Richard si vybral Noble M600.
Vzali svoje krásky do Itálie a tam je nejprve snažili zjistit, jak rychle si oni sami troufnout jet v zatáčce nejrychleji a Richard se pak stal rochu nafoukaným, protože byl nejrychlejší a jeho auto bylo ještě navíc nejúspornější.
Pak mu ale sklaplo, protože když si hrál se svým autíčkem, zničil si převodovku a zůstal trčet na dálnici až do druhého dne. A jak velí tradice TG, Jezza a James mu ujeli a v Říme si dávali závod v každodenním provozu.

A úplně na závěr jsme poznali italského bratrance Stiga a zjistili, jak se klukům povede na závodním okruhu v Imole. Na jednom z nejnebezpečnějších okruhů na světě, na kterém našel smrt legendární Ayron Senna. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.